Harremanetarako

Bulego nagusia

Bulego nagusia

Berio Pasealekua, 42
20018 Donostia-San Sebastián
Gipuzkoa

Garaguneak

Donostia - San Sebastián

Amara

Javier Barkaiztegui kalea 21, behea
20010, Donostia
amara@fundaciongoyenechess.org
943 840 023

Berio

Berio Pasealekua, 40
20018, Donostia
berio@fundaciongoyenechess.org
943 000 812

Easo

Arrasate kalea 44, behea
20005, Donostia
easo@fundaciongoyenechess.org
943 429 225

Usandizaga

Usandizaga kalea, 9
20005, Donostia
usandizaga@fundaciongoyenechess.org
943 326 804

Arrasate - Mondragón

Bidekruzeta kalea z/g, behea
20500, Arrasate
arrasate@fundaciongoyenechess.org
943 712 704

Azpeitia

Eliz kalea, 40
20730, Azpeitia
azpeitia@fundaciongoyenechess.org
943 816 390

Bergara

Mintegi kalea 5, behea
20570, Bergara bergara@fundaciongoyenechess.org
943 849 710

Eibar

Ardanza kalea, 2
20600, Eibar
eibar@fundaciongoyenechess.org
943 700 536

Errenteria

Martin Etxeberria kalea, 15 behea
20100, Errenteria
errenteria@fundaciongoyenechess.org
943 000 067

Ibarra

Euskal Herria kalea 18-2, behea
20400, Ibarra
ibarra@fundaciongoyenechess.org
943 536 703

Irun

Jacobo Arbelaiz kalea, 8
20301, Irun
irun@fundaciongoyenechess.org
943 611 735

Legazpi

Aizkorri kalea, 14
20230, Legazpi
legazpi@fundaciongoyenechess.org
943 737 298

Ordizia

Urdaneta kalea, 76
20240, Ordizia
ordizia@fundaciongoyenechess.org
943 880 057

Pasaia

Peskaderia kalea 7, behea
Pasaia San Pedro

Zarautz

Zuberoa kalea 6, behea
20800, Zarautz
zarautz@fundaciongoyenechess.org
664 572 597

Pausoak

Donostia - San Sebastián

Oriamendi Pasealekua 170
20120 - Donostia
943 336 862